Клермон: Анже SCO поразка, переживіть основні моменти матчу

Анже ШОС – Клермон Фут. Сітка затряслася, але «Клермонтуа» виконали завдання на «Стад Раймон Копа» під час 19-го туру Ліги 1 проти «Анже» ШОС. Результат цього Анже SCO – Клермон Фут: 1-2. Ось основні моменти гри.

16:55 – Кінець гри Анже – Клермон (1-2)

Це був ідеальний удар для Клермонта Фута, який переміг (1-2) наприкінці цього зіткнення Ліги 1. Однак саме Анже ШОС зафіксував найкраще володіння м’ячем (56% проти 44%), але їхні зусилля не були нагороджені. Клермонтуа був ще небезпечнішим перед воротами та впорався з кращою сумою ударів по воротах (5 проти 2).

16:51 – Шість ярдів до Клермон Фута

90ᵉ. Клермон Фут піднімається на ці 6 метрів у цьому другому періоді. Ми на 90-й хвилині цього матчу.

16:49 – Штрафний удар для Клермонта Фута

89ᵉ. Остання можливість була передана Анже ШОС, якого Матьє Верніс позбавив м’яча за кілька метрів від воріт суперника! Клермон Фут зможе оживити цей штрафний удар, коли ми прибудемо на останні моменти цього матчу.

16:47 – Пересадка на Clermont Foot

87ᵉ. На 87-й хвилині гри на сцену з’являється новий протагоніст: Клермон Фут спробує надати собі трохи свіжості наприкінці зіткнення.

16:47 – Саіф-Еддін Кхауї замінений на Яніса Массоліна в Клермонті

87ᵉ. Саїф-Еддін Кхауї поступається місцем Янісу Массоліну на 87-й хвилині гри.

16:46 – Травма Джима Аллевінаха

86ᵉ. Джим Аллевіна (Клермонт Фут) отримав травму, коли ми грали на 86-й хвилині цього матчу

16:46 – Новий штрафний на користь «Анже».

86ᵉ. Арбітр щойно засвистив десятий фол за Анже ШОС. Незважаючи на це, анжуйці лідирують за стандартами, як і на табло, а Клермонтуа забив загалом 13 штрафних ударів з початку гри. Рахунок все ще 1-2 на Stade Raymond Kopa

16:43 – Матьє Верніс дає свисток на штрафний удар проти Клермона Фута

84ᵉ. Один з останніх штрафних ударів буде виконано в цьому матчі на користь «Анже ШОС» у півзахисті суперника, коли ми завершуємо 84-ту хвилину гри в Анже-Клермон. Ідеальний момент, щоб спробувати зрівняти рахунок наприкінці гри.

16:43 – Жовта картка для Максиміліано Кофрієса (Клермон Фут)

83ᵉ. Максиміліано Кофріз, гравець Клермонт Фут, успадкував обережність.

16:43 – Новий штрафний для Анже ШОС

83ᵉ. Одна з останніх нагод для зрівняння рахунку надається Анже ШОС під час штрафного удару на полі Клермонтуа. Ідеальний момент, щоб спробувати зрівняти рахунок наприкінці гри.

16:43 – Анже ШОС припинено стрілянину!

83ᵉ. «Анже ШОС» створює небезпеку цим новим ударом, але голкіперу суперника вдалося захопити м’яч на 83-й хвилині гри.

16:43 – Картина Клермонтуа, але безрезультатно

83ᵉ. Клермон Фут вважав, що вони знайшли гол, але ця спроба, яка, тим не менше, пройшла повз поперечину, не ввела в оману голкіпера суперника.

16:42 – Арбітр дає свисток на штрафний удар проти Анже ШОС

82ᵉ. Клермон Фут виграє ще один штрафний удар у 2-му таймі, який буде забитий за кілька хвилин. Ми граємо на 82-й хвилині гри на Stade Raymond Kopa. І, очевидно, найбільше фолів на даний момент робить SCO з Анже: 13 штрафних ударів проти 7 у їх переваги!

16:40 – Анжуйці пропонують собі серйозну гольову можливість!

80ᵉ. Яка чудова можливість для Angers SCO.

16:40 – Гол: Анже SCO скорочує затримку (1-2)!

Софіан Буфаль знаходить фол і скорочує відставання завдяки удару головою на 80-й хвилині 2-го тайму! Але Анжуйці все ще програють з рахунком 1-2 на Стад Раймонд Копа.

16:39 – Жовта картка для Нето Борхеса (Клермон Фут)

79ᵉ. Нето Борхес, гравець Клермон Фута, покараний жовтою карткою.

16:37 – Неправильна ціль для Абдаллаха Сіми!

77ᵉ. Angers SCO намагається відкрити ворота, але Абдалла Сіма не влучає у ворота.

16:36 – Саїф-Еддін Кхауї не влучив!

76ᵉ. Цікава можливість для Саіф-Еддіна Кауї, але не вистачає точності, і ця спроба не вводить в оману пильність голкіпера суперника.

16:32 – Ельбасана Рашані замінює Мухаммед-Чам Сарачевич у Клермонті

73ᵉ. Клермон Фут робить заміну: Ельбасан Рашані виходить на поле, а Мухаммед-Чам Сарасевич виходить на поле на 73-й хвилині матчу Анже – Клермон.

16:32 – Grejohn Kyei замінено на Komnen Andric у les Clermontois

73ᵉ. Нова зміна в Клермон Фут: на 73-й хвилині Комнен Андріч замінює Греджона Кієя.

16:29 – П’єрріка Капелла замінює Ліліан Рао-Лісоа в Angevins

69ᵉ. На 69-й хвилині матчу П’єрріка Капелла замінює Ліліан Рао-Лісоа.

16:28 – Травма Греджона Кеї

68ᵉ. Греджон Кей (Клермонт Фут) отримав травму на 68-й хвилині цієї гри

16:21 – Шість метрів на користь Анже ШОС

61ᵉ. Анже SCO піднімається на ці 6 метрів у центрі цього 2-го тайму. Ми граємо 61 хвилину цього матчу.

16:20 – Жовта картка для Седріка Хунтонджі (Анже SCO)

60ᵉ. Седрік Хунтонджі, гравець Анже SCO, покараний жовтою карткою.

16:20 – Клермон Фут отримує дуже хороший штрафний удар!

60ᵉ. Це можливість ще трохи підсолити рахунок! Поки ми знаходимося на 60-й хвилині гри, Матьє Верніс дає свисток на фол проти анжуйців, які знаходяться в облозі перед своїми воротами і повинні будуть захищати цей пре-корт. Чудова напруга на стадіоні «Раймонд Копа».